Wizyta w Miejskiej Bibliotece

wtorek, 19 lutego 2019

19 lutego 2019 roku pierwszoklasiści wybrali się do Biblioteki Miejskiej w Nowym Targu.

Uczniowie poznali, jak funkcjonuje biblioteka oraz na czym polega praca pań bibliotekarek.

Klasa pierwsza miała okazję poznać nowe, niestandardowe typy książek, ,,Książkę z dziurą" oraz ,Księgę cieni".

Ponadto uczniowie dowiedzieli się, jak korzystać ze zbiorów biblioteki, gdzie szuka się książek i jak się je wypożycza i oddaje.

Pierwszoklasistom zostały także założone karty biblioteczne.

Wizyta w Miejskiej Bibliotece - galeria