Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie

środa, 20 lutego 2019

20 lutego, w aurze powoli już odchodzącej zimy, na stoku narciarskim Beskid w Spytkowicach, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie.

Ta, trudniejsza od narciarstwa, zimowa dyscyplina sportu cieszy się mniejszą popularnością, dlatego w naszej kategorii wiekowej wszyscy uczestnicy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Nasza szkoła wystawiła dwie zawodniczki i jednego zawodnika. Wszyscy z kl. III d. Amelia Bryniarska uplasowała się tuż za podium, zajęła 4 miejsce, Julka Stefaniak była na 9 miejscu. Te wyniki pozwoliły dziewczynom drużynowo zająć 3 miejsce.

Alan Żoromski po dobrym pierwszym przejeździe mierzył w okolice podium, ale w drugim, niestety nie wytrzymał trudów miękkiego śniegu i rynn na trasie, i nie ukończył przejazdu, a że wg regulaminu sumowane były wyniki dwóch przejazdów, nie został sklasyfikowany.

Trzymamy kciuki za całą trójkę na zawodach wojewódzkich, dziękujemy za reprezentowanie szkoły i gratulujemy chęci do sportowej rywalizacji.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie 2019 - galeriapoprzednia wiadomość | powrót do listy | następna wiadomość

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przekształcona z IV Gimnazjum MCE jest niepubliczną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zalety naszej szkoły:
  • prowadzimy klasy ogólne, sportowe i dwujęzyczne.
  • W klasach dwujęzycznych 5 godzin języka angielskiego tygodniowo. Opieka merytoryczna Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Dwujęzyczności BILINGUIS. Matematyka i historia prowadzone w języku polskim i angielskim.
  • W klasach sportowych 10 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo. Programy szkoleniowe Wisły Kraków.
  • W klasach ogólnych dodatkowa informatyka w planie nauczania.

Jako drugi obowiązkowy język obcy do wyboru: francuski, włoski, niemiecki.

Dodatkowe zajęcia języka hiszpańskiego i włoskiego prowadzone przez native speakerów.
Dodatkowe zajęcia: rozszerzony niemiecki, rozszerzony francuski, rozszerzona matematyka, grafika komputerowa.
Zajęcia wychowania fizycznego na stoku, na lodowisku, na ściance wspinaczkowej, basen, jazda konna.

Kontakt z nami

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi
i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ul. Nadwodnia 5
Nowy Targ
18-27-555-90
608-111-242
gim4@malopolska.edu.pl

Sekretariat czynny:
pn. - pt. w godz. 7.30-16.00

Lokalizacja

Partnerzy: