Dla Babci i Dziadka

poniedziałek, 4 lutego 2019

Nasi Pierwszoklasiści zaprosili do naszej małej szkółki swoje Babcie i Dziadków, aby wyprawić im uroczystość i wręczyć własnoręcznie wykonane upominki, z okazji ich święta.

Uczniowie przygotowali mini-akademię recytatorsko-wokalną oraz część ruchowo-taneczną, która rozczuliła i rozbawiła naszych szanownych gości.

Dziadkowie i babcie zabrali naszych zuchów, aby spędzić z nimi resztę tego uroczystego dnia.

Wszystkim Babciom i Dziadkom, dziękując za przybycie, życzymy wiele radości w życiu i pociechy z rozwijających się wnuków!

Dla Babci i Dziadka - galeria