Aktualności

Wizyta w Auschwitz-Birkenau

czwartek, 14 marca 2019 To miejsce, które z najstarszymi uczniami odwiedzamy już nie pierwszy raz, i to rodzaj wycieczki, która kojarzy się z mało rozrywkowymi klimatami, ale jest ważne dla zachowania pamięci i edukacyjnie bezcenne... więcej »

Karnawał 2019

czwartek, 28 lutego 2019 W Tłusty Czwartek w klasie pierwszej odbył się bal karnawałowy. Dzieci poznały historię tego święta oraz dowiedziały się, czym jest karnawał. więcej »

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie

środa, 20 lutego 2019  20 lutego, w aurze powoli już odchodzącej zimy, na stoku narciarskim Beskid w Spytkowicach, odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Snowboardzie. więcej »

Wizyta w Miejskiej Bibliotece

wtorek, 19 lutego 2019 19 lutego 2019 roku pierwszoklasiści wybrali się do Biblioteki Miejskiej w Nowym Targu. Uczniowie poznali, jak funkcjonuje biblioteka oraz na czym polega praca pań bibliotekarek. więcej »

Spotkania z policją

środa, 13 lutego 2019 13 lutego nasi uczniowie mieli możliwość spotkania z policjantami. Młodsi – klasa I – odwiedzili budynek Powiatowej Komendy Policji, gdzie, w ramach poszerzania swojej programowej wiedzy o bezpieczeństwie, mieli okazję zobaczyć jak funkcjonuje placówka, która tym bezpieczeństwem, z definicji, się zajmuje. więcej »

W-F na lodowisku

środa, 6 lutego 2019 Korzystamy z uroków zimy, która w tym roku przyszła wyjątkowo obfita, aby uskuteczniać ruch na wolnym powietrzu. I na nawet nawet świeżym… więcej »

Dla Babci i Dziadka

poniedziałek, 4 lutego 2019 Uczniowie przygotowali mini-akademię recytatorsko-wokalną oraz część ruchowo-taneczną, która rozczuliła i rozbawiła naszych szanownych gości. więcej »

Dzień Sportów Zimowych 2019

czwartek, 24 stycznia 2019 Korzystając z uroków tegorocznej wyjątkowo zimowej zimy, w przedferyjnych klimatach, postanowiliśmy spędzić dzień poza szkołą, szusując na nartach i deskach więcej »

Wyprawa na kulig

piątek, 11 stycznia 2019 Zima trzyma! My się zimy nie boimy i jeszcze przed feriami poddaliśmy się białemu szaleństwu. więcej »

Nasz Robomikołaj najlepszy!

wtorek, 8 stycznia 2019 Warsztaty były nagrodą za zdobycie I miejsca w konkursie Robomikołaj, w ramach którego dzieci skonstruowały Mikołaja-Robota według własnego pomysłu i dowolnych materiałów. więcej »

O szkole

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego przekształcona z IV Gimnazjum MCE jest niepubliczną szkołą z uprawnieniami szkoły publicznej.

Zalety naszej szkoły:
  • prowadzimy klasy ogólne, sportowe i dwujęzyczne.
  • W klasach dwujęzycznych 5 godzin języka angielskiego tygodniowo. Opieka merytoryczna Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Dwujęzyczności BILINGUIS. Matematyka i historia prowadzone w języku polskim i angielskim.
  • W klasach sportowych 10 godzin zajęć wychowania fizycznego tygodniowo. Programy szkoleniowe Wisły Kraków.
  • W klasach ogólnych dodatkowa informatyka w planie nauczania.

Jako drugi obowiązkowy język obcy do wyboru: francuski, włoski, niemiecki.

Dodatkowe zajęcia języka hiszpańskiego i włoskiego prowadzone przez native speakerów.
Dodatkowe zajęcia: rozszerzony niemiecki, rozszerzony francuski, rozszerzona matematyka, grafika komputerowa.
Zajęcia wychowania fizycznego na stoku, na lodowisku, na ściance wspinaczkowej, basen, jazda konna.

Kontakt z nami

Niepubliczna Szkoła Podstawowa
z Oddziałami Dwujęzycznymi
i z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

ul. Nadwodnia 5
Nowy Targ
18-27-555-90
608-111-242
gim4@malopolska.edu.pl

Sekretariat czynny:
pn. - pt. w godz. 7.30-16.00

Lokalizacja

Partnerzy: