Wycieczka do Krakowa

wtorek, 7 maja 2019  Pierwszaki razem ze Starszakami odbyli kształcąco-zabawowo-sportową wycieczkę do Krakowa. więcej »

Konstytucja 3 Maja

sobota, 4 maja 2019  Klasa I świętując uroczyście dzień 3 maja dowiedziała się czym jest Konstytucja RP więcej »

...w Muzeum Drukarstwa

wtorek, 30 kwietnia 2019 30 kwietnia pierwszoklasiści wybrali się do Muzeum Drukarstwa w Nowym Targu. więcej »

Życzymy Wesołych Świąt

piątek, 19 kwietnia 2019 Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Wszystkich naszych Nauczycieli, Uczniów i Rodziców, wszystkich osób związanych ze szkołą i wszystkim, którym leży na sercu dobro edukacji... więcej »

Śniadanie Wielkanocne

środa, 17 kwietnia 2019 Tuż przed świętami klasa pierwsza wspólnie zasiadła przy wielkanocnym stole. więcej »

Palmy Wielkanocne - warsztaty

środa, 17 kwietnia 2019 Klasa pierwsza wzięła udział w warsztatach plastycznych, gdzie z niewielką pomocą wykonała palmy wielkanocne. więcej »

Wystawa ilustracji w galerii Jatki

środa, 3 kwietnia 2019 Korzystając z pięknej pogody, Pierwszaki udały się do Galerii Sztuki ,,Jatki", gdzie oglądały wystawę ilustracji do baśni H.Ch. Andersena. więcej »

Czarodziej...

piątek, 29 marca 2019 Klasa Pierwsza udała się na koncert zorganizowany przez Szkołę Muzyczną I stopnia w Nowym Targu. więcej »

Wizyta w piekarni

piątek, 22 marca 2019 Dzieci poznały rodzaje mąki, nauczyły się szybkiego wbijania jajek do ciasta. Panie cukierniczki pokazały im pyszne ciasta i ciastka. Dzieci podziwiały również pracę piekarzy, którzy własnoręcznie wyrabiali chleb. więcej »

Pierwszy Dzień Wiosny, Dzień Dzieci z Zespołem Downa, Dzień Pisarza

czwartek, 21 marca 2019 Pierwszy Dzień Wiosny pierwszoklasiści przywitali Marzanną, tym samym odganiając zimę. Ponadto poprzez ubranie różnokolorowych skarpetek świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dzieci z Zespołem Downa. Z okazji Międzynarodowego Dnia Pisarza pierwszoklasiści otrzymali w nagrodę za piękne pismo swoje pierwsze pióro. więcej »